Hetkel on mängufirmas käimas viis ühisrahastusprojekti. Isegi eile sepikojas alanud uuendus on oma eesmärgi juba saavutanud. Lisaks käimasolevatele projektidele on esimest korda üleval ka eelvaateleht järgmisel nädalal eeldatavalt algavale projektile.

Pärast seda, kui Oranienburger Kanal oli Gamefoundis veidi alla 30 minuti pärast täielikult rahastatud, pole üllatav, et mäng on mängufirmas juba sihtmärgist üle. Kuigi üheksa korda algne eesmärk saavutatakse peagi, saab projekti loomulikult toetada. Huvitatud isikutel on selleks aega 12 päeva. Akropolis ja Iki on oma eesmärgi saavutanud juba 19 päeva enne rahastamisperioodi lõppu. Kõige rohkem raha saanud projekt on narratiivimäng Pime kvartal. Kui rahastamist on jäänud veel neli nädalat, on esialgne eesmärk juba kolmekordistunud.

Radlands – Duell postapokalüptilises maailmas

Värskelt parimaks 2-inimesemänguks valitud Golden Geek Awardsi auhindadel, mis on Saksamaa asukoht Radlands Grimspire'i kaudu ühisrahastusse. Pärast kahjuks ebaõnnestunud Grimspire projekti Õudusunenägude katedraal on Radlands oli juba üks päev pärast algust rahastatud üle 250%.
Selles kahe mängijaga taktikalises kaardimängus võtavad mängijad postapokalüptilises maailmas kontrolli enda rühma üle. Vesi on siin napp kaup ja väärtuslik ressurss. Mäng lõpeb, kui kõik vastaslaagrid on hävitatud. Kui viigihunnik on teist korda tühi, lõpeb mäng viigiga.

Teise võimalusena sooritavad mõlemad oma käike. Pöörde alguses saab sündmuse käivitada, kui see on vastavas pesas. Ülejäänud sündmuste kaardid liiguvad ühe koha võrra kõrgemale. Seejärel on kolm veemärki, mida saab kasutada kolmandas faasis, tegevusfaasis. Siin saab kaarte mängida, tõmmata või ära visata. Veehoidla saab veemärgi saamiseks üles korjata ja lisaveemärgi saamiseks uuesti ära visata. Samuti saab tegevusfaasis kasutada valmis kaartide võimeid.

Kahe mängijaga Radlandsi mäng kestab 2–20 minutit ja on soovitatav vanusele 40+. See Projekt kestab veel neli nädalat.

Fablelandi eelvaade

Esimest korda on mängu sepikojas eelvaate leht. Happyshopi perekonna peremängumärgi Mirakulus uus projekt kannab nime Fabelland. Tänu Lukas Siegmoni kaunitele illustratsioonidele (muu hulgas Hallertau, Nova Luna, Sagani) sukelduvad 2-5 mängijat maailma ainsasse tõeliselt maagilisse lõbustusparki. Algselt legendaarsetele kangelastele mõeldud haldjatemaa avab oma väravad kõigile. Moritz Schusteri peremäng on soovitatav 10-aastastele ja vanematele. Eesmärk on koguda kõige rohkem õhupalle.

Igaüks ehitab iga pargiala keskele tohutute karussellide ümber fantastilisi atraktsioone. Nad püüavad karusselli nutikalt keerutades meelitada enda atraktsiooni juurde võimalikult palju külastajaid. Külalised väljuvad kõikjal ja mitte ainult selle inimese juures, kes karusselli keerutas. Nii täituvad enda atraktsioonid ka teiste rongides. Kui atraktsioon on täis, algab sõit ja preemiaks on õhupallid. Pärast sõitu lähevad külastajad esmalt tagasi pargi keskossa tualetti, sööma või lihtsalt lõõgastuma. Samuti saab kogutud õhupalle reinvesteerida uutesse ja parematesse atraktsioonidesse. Õhupallidega saab maksta ka mõjutajatele, kes meelitavad külastajaid enda atraktsioonidele.

Fabellandi ühisrahastus algab eeldatavasti 12. mail. Kõik, kes soovivad enne projektiga lähemalt tutvuda ning kunstiteoste ja eelreeglitega tutvuda, saavad seda teha siin teha.

Väike, kuid võimas läheb neljandasse hooaega

Koos klomp sagin alustab mängusepis "Little Fine Ones" neljandat hooaega. "Väikesed peened" on väga eriline mängude seeria, mida saab toetada ainult mängusepis. Iga mängu pealkiri on taandatud sellele, mis tegelikult loeb: lõbu, mängumehaanika ja teema.

In triivivad floesid Alguses on keskel kaks kaarti. Selgub veel üks kaart ning minuti jooksul peavad mängijad leidma uuele kaardile parima võimaliku koha ning märkima punktid, mida selle paigutamise eest saaks. Minuti lõpus kontrollitakse, kes on kõige suurema arvu üles kirjutanud. Kui sul õnnestub seda numbrit investeerimisega tõestada, saad vastavad punktid. Kaartidel olevad orkad kahekordistavad hüljeste, jääkarude ja põhjakajakate punktide arvu kaartidel.

Mäng lõpeb, kui 20-kaardiline pakk on tühi. Mängu võidab see, kes on kogunud kõige rohkem punkte. 2-6 inimest vanuses 8+ jõuavad mängu lõpuni 15-25 minuti pärast.

Lähinädalatel kokku 8 Väikesed trahvid tiitlid sepikojas. Kõik põhimõttel "Maksa, mida tahad". Esimene projekt klomp sagin on veel saadaval seitse päeva ja saab siin olla toetatud.